100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Рахуємо економію від встановлення ГБО у Львові

Рахуємо економію від встановлення ГБО у Львові

Обираючи, де купити ГБО у Львові, не слід зупинятись на найбюджетніших екземплярах, тим паче, якщо вам ще й пропонують підозріло дешеву вартість встановлення. З іншого боку, надто дорогий варіант на бюджетний автомобіль – також не варіант. Якщо ви звернулись у PRIDE GAS, то можете бути впевненими, що тут вам порадять найоптимальніші моделі газових установок на авто у Львові, які дозволять вам економити в максимально короткий термін.

Окупність газобалонного обладнання

Пов’язаність встановлення ГБО з ціною на паливо беззаперечна. Звісно, є чимало відгуків щодо доцільності, де перераховують плюси і мінуси такої акції. Тому, напевно кожен водій неодноразово задумується перед тим, як купити ГБО у Львові. Сусідство з Польщею не могло не відбитись на місцевий ринок газобалонного обладнання. Проте йдеться про бюджетні моделі, які не можуть забезпечити максимального комфорту та економії. Тому справжні переваги сучасного ГБО слід демонструвати на прикладі продукції від PRIDEbyAEB.  

Почнемо із найпопулярніших моделей – ГБО 2 в Україні вперто не втрачає позицій. Вартість газової установки 2 покоління за ціною виробника у Львові – 180-220 євро, в залежності від обраної комплектації. Звісно, очікувати зростання ціни тут не слід, бо такі моделі відносять до розряду застарілих. Уже тому, що вони призначені для карбюраторних двигунів, кількість яких щоразу зменшується. Якщо взяти, що ціна газу в середньому 11 грн., а бензину – 20, то на 1 км ви економитимете 70 коп. Іншими словами, встановлення ГБО 2 від PRIDE by AEB окупиться вам через 9-10 тис. км пробігу.  

Найоптимальніший варіант – ГБО 4 покоління. Такі системи дозволяють економити 0,7-1,2 грн. на 1 км. Все залежить від затрат палива и циклу їзди. Окупність ГБО 4 наступає після 12-15 тис. км пробігу.

Газова установка 5 покоління за ціною виробника у Львові все частіше стає вибором водіїв, що пов’язане зі збільшенням частки авто, випущених останніми роками. Економія з ГБО 5 на 1 км – 1-1,2 грн. Встановлення системи окупиться після 35-40 тис. км пробігу. Слід враховувати, що окупність наступає швидше, якщо ви їздите містом, а ваш авто споживає багато палива (для прикладу, кросовери – 15-17 л/100 км). Насамкінець, окупність ГБО 6 покоління, ціна якого у PRIDE GAS 1700-1800 євро, наступає після пробігу у 50 тис. км.

Не слід забувати і про дизельні двигуни. ГБО на дизель коштує 1200 євро. Пропонована комплектація підходить фактично для усіх автомобілей, які зустрічаються на наших дорогах, в тому числі і для кросоверів. ГБО на дизель окупиться після пробігу в 60 тис. км. Звісно, тут все залежить від споживання палива - якщо 12 л  і більше - то встановлення агрегату окупиться після 45-50 км пробігу.

Вигідні пропозиції від компанії PRIDE GAS

Компанія PRIDEGASпропонує широкий вибір ГБО. Якщо, скажімо, потрібна модель ГБО 6 циліндрів і вам важно визначитись, наші фахівці охоче допоможуть вам.

Ви можете оплатити ГБО відразу, або придбати й встановити його у кредит. Оформити покупку ГБО на виплат у компанії PRIDE GAS дозволяє вам уже сьогодні встановити систему і почати економити. При тому, у нас процедура абсолютно прозора - без прихованих платежів, страховок і банківських кредитів.

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Установка ГБО на Skoda Yeti 1.8 Tsi в Киеве

Итальянское ГБО на Daewoo Sens в Одессе

ГБО Киев - насколько легко купить хорошее газовое оборудование в столице УкраиныВозврат к списку