100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Купуємо комплект ГБО 2 покоління на авто для поїздок на дачу

Купуємо комплект ГБО 2 покоління на авто для поїздок на дачу

З настанням весни власники дач спішать на свої ділянки. Поїздки бувають частими, пов’язаними з відпочинком чи доглядом за присадибною ділянкою. Також нерідко буває, що дача розташована далеко від вашої квартири, а тому дорога туди є доволі затратною. Потреба економії так чи інакше приводить водіїв до питання встановлення ГБО на автомобіль. Зазвичай, йдеться про моделі ГБО 2 покоління, що пов’язано з їх вартістю і маркою авто – мало хто їздить на дачу на автомобілі бізнес-класу.

Комплект ГБО 2 покоління – вдалий вибір, але лише тоді, якщо ви:

Ці обидві умови забезпечує компанія PRIDEGAS. У нашому каталозі можна обрати ГБО 2 покоління і купити за найбільш привабливими цінами.

 

Особливості ГБО 2 покоління

Моделі ГБО 2 покоління розраховані на карбюраторні двигуни з металевим впускним колектором. Загалом система дуже проста, що обумовлює її вартість. Не дивно, що чимало водіїв обирає саме цей варіант.

Переваги ГБО 2 у самій її конструкції. Її встановлення не передбачає складних програмних налаштувань, а сама модель оснащена мінімальним набором електроніки. Простота конструкції напряму пов'язана з особливостями експлуатації, в тому числі і з ремонтом, якщо трапилась несправність.

Особливості встановлення ГБО 2 покоління

Коректне встановлення газобалонного обладнання навіть такої нескладної комплектації вимагає скрупульозного огляду авто. Майстри повинні мати всю потрібну інформацію, яка стосується типу двигуна і впускного колектора, року випуску авто, його загального стану та ін.

Ті водії, котрі хочуть для свого авто обрати і купити ГБО 2 покоління, повинні мати на увазі деякі нюанси, пов'язані з експлуатацією цього механізму. Йдеться про те, що у цих систем точність налаштування порівняно невисока, тобто перевитрата палива складатиме навіть 2 чи 3 літри. Багатьох це може насторожити, проте якщо оцінити перспективи економії, то виявиться, що жодних причин для побоювання немає – окупність наступить після пробігу у 7-10 тис. км.

Експлуатаційний ресурс ГБО 2 покоління

Перш ніж обрати для себе ГБО 2, потрібно вияснити для себе основні параметри його експлуатаційного ресурсу. Так, після 7-10 тис. км пробігу необхідним є злив конденсату з фільтрів; кожні 7-15 тис. км – заміна газової фази та фільтрів грубої очистки. Опресовування балона здійснюється що два роки, а повна заміна – через 10 років експлуатації. Слід мати на увазі, що власне ціни на ГБО – це приблизно 80% витрат, решта 20% припадуть на проходження ТО.

Встановлення ГБО 2 обійдеться вам недорого. Купити ГБО 2 покоління в Україні можна в багатьох магазинах, проте у більшості випадків ви будете переплачувати. Практично уся продукція надходить через посередників з чималою націнкою. ГБО 2 покоління за ціною виробника – це прекрасні моделі від італійського бренду PRIDE by AEB, розроблені спільно з харківською компанією PRIDEGAS. Такі системи найкраще адаптовані під наші кліматичні умови.

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Газобаллонное оборудование на БМВ 5, считаем окупаемость

Где купить ГБО 4 со скидкой в Полтаве

Кому выгодно купить ГБО оптом в ДнепреВозврат к списку