100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Відгуки про встановлення газу на автомобіль від клієнтів PRIDE GAS

Відгуки про встановлення газу на автомобіль від клієнтів PRIDE GAS

Клієнтам автосервісів, які займаються установкою газу на авто, непросто догодити. Слід мати на увазі, що оцінку сервісу ставить людина, погляд якої на ті чи ті питання суб'єктивний. Завдання автосервісу – намагатись зробити так, аби кожний клієнт на всі 100% був задоволений, хоча це на практиці неможливо. Але прагнути до цього потрібно.

Компанія PRIDE GAS пропонує своїм клієнтам якісні італійські моделі газу на автомобіль за ціною виробника, гарантуючи:

відсутність дискомфорту під час їзди після встановлення ГБО;абсолютну безпеку системи.

Що хвилює водіїв під час встановлення ГБО

Встановлення газу на автомобіль в Києві, особливо моделей 4, 5 і 6 поколінь – процес непростий. Моделі мають складну конструкцію та встановлюються на нові авто. Тому майстрам потрібно максимально точно налаштувати систему ГБО. Для цього потрібен і досвід, і необхідне обладнання.

Водіїв не влаштовує ні найменший дискомфорт, який може бути спричинений:

перепадами потужності;хлопками;збоями у роботі двигуна;регулярним переходом на бензин;проблемами с охолодженням редуктора;проблемами з клапанами;витоком газу.

Клієнти PRIDE GAS на такі проблеми ніколи не скаржаться. Встановлений нами газ на автомобіль за відгуками клієнтів завжди працює коректно і упродовж заявленого терміну.

Які моделі ГБО обирають наші клієнти

Усі водії хочуть купувати газ на автомобіль за ціною виробника. Саме такі пропозиції ви зустрінете в PRIDE GAS. Обрання тієї чи іншої моделі залежить від багатьох факторів. Проте відгуки щодо встановлення ГБО 4 дають недвозначну відповідь на питання, чому саме ця модель вважається найбільш затребуваною. Звісно, в першу чергу наші клієнти думають про економію. Також, встановлення ГБО 4 покоління є вдалою інвестицією в авто ще й тому, що такі авто на вторинному ринку купують охочіше. Перевага ГБО 4 полягає ще й у тому, що ці моделі повністю відповідають усім вимогам та нормам, встановленим у країнах ЄС.

Обираючи сервіс для встановлення ГБО, слід мати на увазі, що максимальну користь від використання газових систем ви отримаєте лише у випадку коректного встановлення. Сучасні екземпляри 4 покоління вимагають налаштувань, не говорячи уже про 5 і 6 покоління. Останні власники авто обирають набагато рідше, а тому гарантувати їх правильне встановлення можуть далеко не всі автосервіси.

Послуги щодо продажу і встановлення ГБО від PRIDE GAS

Тільки у нас ви можете обрати газ на автомобіль і купити по найбільш вигідній ціні. Наші клієнти зауважують, наскільки вигідною у нас є система знижок. Зокрема, це стосується власників автопарків. Вони завжди мають змогу отримати знижку на подальше обслуговування авто.

Ще одна приємна пропозиція – програма лояльності. Всі, хто встановив у нас ГБО, стає нашим клієнтом і отримує спеціальну накопичувальну картку. Вона дає змогу користати з багатьох разових чи регулярних акцій, отримувати знижки на покупку аксесуарів та обслуговування (до 10%).

Про доцільність встановлення газу на автомобіль у плюсах і мінусах не варто й говорити. Досконалість сучасних систем і дорожнеча палива дають єдину відповідь. До речі, географія автосервісів PRIDEGASрозширилась. Тепер ви можете встановити італійське ГБО в Ужгороді

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Как выбрать оптимальный комплект ГБО, если ограничен бюджет

Есть ли смысл установки газа на малогабаритные авто?

Как выбрать комплект ГБО 4 конкретно под свою машину
Возврат к списку