100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Монтаж та купівля ГБО в Ужгороді – поради автомобілістів

Монтаж та купівля ГБО в Ужгороді – поради автомобілістів

Відшукати необхідну модель ГБО в Ужгороді сьогодні не становить проблеми. Вигідне розташування міста забезпечує йому наявність всієї необхідної продукції, в тому числі й імпортної. Звісно, йдеться про різну якість, і різну ціну. Найоптимальніший варіант – встановлення ГБО в Ужгороді за ціною виробника від компанії PRIDEGAS. Ми пропонуємо вам продукцію кращого в Європі виробника ГБО та його встановлення. 

Особливості вибору ГБО

Компанія PRIDEGASпропонує широкий вибір італійського ГБО в Харкові та інших великих містах країни. Мережа автосервісів дозволяє пропонувати якісний монтаж ГБО в Ужгороді – без жодних не передбачених виробником – італійською компанією PRIDEbyAEB– націнок. Купити ГБО в Ужгороді можна у збірній або заводській комплектації. Звісно, перший варіант обійдеться вам дешевше. Проте фахівці радять обирати другий, оскільки так ви отримуєте гарантію коректної роботи механізму, тоді як при збірці системи можлива помилка.        

В автосервісі PRIDEGAS можна замовити встановлення ГБО в Ужгороді любого покоління. Якщо говорити про популярність, то тут звісно на першому місці ГБО 4 покоління. На ГБО 2 покоління сьогодні припадає лише 10% ринку, що пов’язане з його функціональною обмеженістю. Навпаки, ГБО 4 від PRIDE by AEB на сьогодні вважаються найбезпечнішими моделями у Європі.

В автосервісі PRIDEGAS ви також можете купити італійське ГБО 5 покоління. Його особливість у тому, що ці системи працюють виключно на пропан-бутановій суміші, тобто вони не використовують метан. Оснащені ними, автомобілі можуть заводитись відразу на газі. Проте слід пам’ятати, що це варіант для найновіших іномарок, які з’явились лише декілька років тому.

Чому варто встановити ГБО уже зараз

Встановлення ГБО – це не лише економія, але й можливість продовжити термін експлуатації двигуна. Оскільки домішок у газі менше, клапани зношуються не так швидко. Дизельне паливо коштує не надто менше бензину, тому встановлення такого ГБО є виправданим і для дизельних двигунів.

Слід пам’ятати, що у валюті вартість ГБО незмінна, оскільки продиктована виробником. Проте курс гривні непередбачуваний, а тим більше – вартість бензину чи дизельного палива. Компанія PRIDEGAS йде назустріч власникам авто і пропонує покупку ГБО в кредит. Це дозволить вам встановити ГБО уже зараз, а не очікувати, яку ж вартість італійського ГБО запропонує осінь. 

Вигідні умови від компанії PRIDEGAS

Наша компанія пропонує продукцію італійського бренда PRIDE by AEB. Звісно, чимало універсальних автосервісів в змозі запропонувати набагато ширший вибір. І звісно, в у їхніх каталогах будуть моделі, вартість котрих помітно менша. Проте такий варіант менш надійний у порівнянні з пропозиціями офіційних дилерів. PRIDE GAS – це завжди стабільна ціна на ГБО і його встановлення. Компанія PRIDE by AEB дуже ретельно контролює цінову політику своїх партнерів – жодних націнок у нас ви не зустрінете.

PRIDE GAS – це не лише привабливі ціни, за якими вигідно купити ГБО в Ужгороді, але й акредитоване встановлення, яке дозволяє зберігати гарантію.


Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Газ на автомобиль: цены в автосервисах Киева

Кому выгодно купить ГБО оптом в Днепре

Как выбрать оптимальный комплект ГБО, если ограничен бюджетВозврат к списку