100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Де купити якісне італійське ГБО у Києві

Де купити якісне італійське ГБО у Києві

Якісна продукція ніколи не буває дешевою. Тому якщо вам пропонують ГБО на авто по низькій ціні, розраховувати на максимальний комфорт не потрібно. Якщо ви рішуче відкинули ймовірність напоротись на підводні камені малобюджетної покупки і шукаєте італійське ГБО, параметри якого були б повністю адекватні вартості, зверніться в компанію PRIDE GAS – тут вам запропонують кращі моделі ГБО з Італії в Києві.

Фішка нашої компанії у тому, що вона є дилером та співрозробником ГБО італійського бренда PRIDE by AEB, чия продукція вважається кращою у Європі.

Як обрати якісне ГБО

Італійське ГБО у Києві представлене широким вибором різноманітних комплектацій та  типів – 2, 4, 5 і 6 поколінь. Відразу відзначимо, що в PRIDEGAS на ГБО з Італії ціна відповідає вартості, встановленій виробником. Всі екземпляри якісні і продаються з гарантією. Вибір тої чи тої моделі залежить від авто – його класу, року випуску і загального стану.

З-посеред представлених в каталозі моделей, зазвичай водії планують для себе купити ГБО 4. Це найбільш оптимальний варіант, оскільки він підходить для переважної більшості автомобілів, які зустрічаються на наших дорогах. При цьому, надзвичайно якісний. Обладнаний ГБО 4 автомобіль повністю зберігає плавний і м'який хід, який характерний бензиновим двигунам. За екологічними параметрами ГБО 4 відповідають нормам Євро 4. На сьогодні продовжується робота, аби довести показники до вимог Євро 5. Італійське ГБО 4 покоління за ціною також влаштовує автомобілістів – базова комплектація для Daewoo чи ВАЗ стартує з позначки у 370 євро.

Якщо у вас зовсім нова модель преміум класу, то ви можете зупинитись на ГБО 5. Основна його перевага у тому, що система дозволяє зберігати потужність двигуна, яку він демонструє, працюючи на бензині. Це означає, шо ГБО 5 дуже швидко окупляться. Особливо, якщо йдеться про міський цикл їзди, коли витрати бензину максимальні. На українському ринку ГБО частка моделей 6 покоління займає близько 3%. Власники найновіших моделей рідко відчувають потребу в економії.

Обираючи італійське ГБО 4 покоління від PRIDEGAS, пам’ятайте, що це також вигідна інвестиція в авто, яка дозволить при необхідності швидко і вдало його продати.

Кращі умови покупки і встановлення ГБО від PRIDEGAS

Якісний монтаж ГБО можуть гарантувати лише ті сервіси, які виступають офіційними дилерами виробників. Компанія PRIDE GAS виступає також і розробником ГБО. Саме тому пропонована нами продукція настільки подобається водіям – всі екземпляри максимально адаптовані до наших умов. Наша компанія пропонує гарантійний та постгарантійний сервіс. Детально умови гарантії описані у гарантійному талоні, який ви отримаєте разом із покупкою. Всі питання, пов'язані з гарантією, водій вирішує у сервісних центрах.

Спеціалісти PRIDEGASохоче проконсультують вас щодо вибору тої чи іншої моделі ГБО. Ми завжди допомагаємо вам зробити вибір, який буде для вас максимально вигідним. Постійні клієнти – приватні та корпоративні особи – мають можливість користуватись зі знижок, які у нас діють на регулярній основі.

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Как выбрать комплект ГБО 4 конкретно под свою машину

ГБО 6: в чем отличие от более ранних поколений

Факты о ГБО, про которые вы точно не знали


Возврат к списку