100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Обираємо газове обладнання на автомобіль у 2018 році

Обираємо газове обладнання на автомобіль у 2018 році

Встановлення газового обладнання на автомобіль є необхідністю, продиктованою економічною ситуацією. Паливо дорожчає, тим паче таким чином, що різниця між вартістю бензину і газу стає все більш відчутною. Вигідність ГБО також стає привабливішою. І тут слід пам'ятати, що у валютному еквіваленті ціна на італійське ГБО не зростає, зате курс гривні останнім часом має тенденцію до просідання. Тобто, є резон купити газобалонне обладнання уже зараз, не чекаючи, що трапиться восени.

2018 рік не запропонує жодних сюрпризів на ринку в плані появи нових моделей Купуючи  комплект ГБО в Україні, водіям доведеться обирати між моделями 2 – 4 – 5 – 6 поколінь, або ж встановляти дизельну модель.

ГБО від харківської компанії PRIDE GAS

Аби купити газобалонну установку вигідно, слід звертатись до компаній, які є офіційними постачальниками продукції провідних компаній. На нашому ринку найкращі моделі – це італійське ГБО. Спеціалісти компанії PRIDE GAS спільно з провідним світовим брендом італійською компанією PRIDE by AEB розробили чудові моделі газобалонного обладнання преміум класу. Їх перевага над усіма іншими екземплярами, присутніми на українському ринку, в адаптованості до наших умов. Власники авто можуть обирати між декількома комплектаціями ГБО 4:

PRIDE Budjet – це базова комплектація газового обладнання 4 покоління за ціною виробника, тоді як дві наступні відрізняються додатковим функціоналом. Базова комплектація ГБО 4 коштуватиме вам не менше 370 євро. Такі моделі встановлюють на авто марки ВАЗ чи Daewoo. Якщо брати іномарки, то починаючи з класу С слід уже встановляти системи 4 покоління, вартість яких 500-600 євро (комплектації Smart Inject или Turbo OBD+).

Купити газове обладнання на авто 5 покоління можна за ціною 1000-1200 євро. Звісно, у валюті ці моделі дорожчати не будуть, проте яким буде курс гривні, скажімо, восени – невідомо. Тому є резон встановляти ГБО уже зараз.

Чітких нових тенденцій на ринку не буде. Проте, слід мати на увазі, що ГБО 6 ставатиме поступово популярнішим. Справа у тім, що такі системи розраховані для авто, на яких встановлені двигуни з безпосереднім типом вприскування. Таким моделей стає все більше, і на українських дорогах також. Все ще рано говорити, що у найближчі роки ГБО 6 складе конкуренцію ГБО 4, проте їх частка значно зросте. Підвищення попиту призведе, очевидно, до того, що такі моделі газового обладнання на авто в ціні зростуть. Сьогодні ГБО 6 від PRIDE GAS коштує 1700-1800 євро. Компанія PRIDE GAS також пропонує чудові моделі ГБО для дизельних двигунів. Тут слід підкреслити: встановлення дизельного механізму не передбачає перебудування самого двигуна чи системи вприскування. 

Кращі пропозиції щодо встановлення ГБО від PRIDE GAS

Компанія PRIDEGASпропонує продаж і встановлення італійського ГБО за ціною виробника. Ми пропонуємо доступні ціни, можливість вигідно оформити ГБО в кредит. Серед наших клієнтів – приватні та корпоративні особи, які завжди можуть розраховувати на додаткові вигідні умови в обслуговуванні ГБО.


Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Советы - как купить газовое оборудование на авто в Одессе

Газобаллонное оборудование на БМВ 5, считаем окупаемость

Почему опытные газовщики рекомендуют ставить ГБО ИталияВозврат к списку