100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Чи велика переплата при встановлення ГБО 4 покоління у розстрочку

Чи велика переплата при встановлення ГБО 4 покоління у розстрочку

У гривневому еквіваленті вартість установки ГБО постійно зростає. Просідання національної валюти відбивається на витратах дуже відчутно. Питання економії набирає додаткової гостроти – автомобілістам це знайомо як нікому іншому. Тенденція ринку вказує на поступове зростання пального – бензину і дизельного палива, що змушує все більше число водіїв звертати увагу газ і газобалонне обладнання.

Чому вигідно купувати ГБО 4 в розстрочку

Сьогодні найоптимальніший варіант газобалонної системи – ГБО 4. Модель представлена в декількох модифікаціях й ідеально сумісна з більшістю присутніх на наших дорогах авто. Вартість простої бюджетної комплектації – 370 євро. Звісно, ціни у євро залишаються стабільними, а от коливання гривні, внаслідок якого курс просідає, додає до вартості кількасот гривень. А також кількасот км до окупності.

Зростання цін пов'язане і з іншими факторами, серед яких – поставки, зростання попиту. Тому у гривнях ціна на ГБО 4, скажімо нинішньою весною та укінці року буде істотно різнитись. Платити доведеться більше. Аби зрозуміти, що чекати зниження цін не слід, вистачає поглянути на ті показники курсу гривні, які закладені урядом у бюджеті.

Отож, якщо ви бажаєте економити на пальному, про це слід подбати уже зараз. Для тих, хто не може розлучитись з сумою у 370-450 євро прямо зараз, компанія PRIDE GAS пропонує чудові умови покупки ГБО у розстрочку. Ви зможете уже сьогодні замовити потрібну вам модель, оформивши договір. Встановлення ГБО 4 покоління у розстрочку – це чудова інвестиція, яка дозволить вам витрачати на пальне вдвічі менше уже зараз.  

Чи переплачуємо на встановленні ГБО 4  

PRIDE GAS пропонує своїм клієнтам дві клієнтські програми по встановленні ГБО у розстрочку. В обох – перший мінімальний внесок складає 10%. Кредитний ліміт – 30 тис. гривень. Ставка по кредиту - від 36 до 42%. Також передбачено пільговий трьохмісячний безвідсотковий період.

Ставка в 36-42% по кредиту на ГБО 4 у розстрочку відразу відлякує. Але тут слід розібратись: візьмемо, для прикладу, вартість ГБО 4 у 450 євро. Інші потрібні дані – ціна бензину, газу та їх затрати на 100 км. Економія на 1 км - 0,75 грн. Порахувати затрати на встановлення ГБО у розстрочку в Києві можна за формулою: вартість ГБО + (вартість ГБО х 0,42). Слід зауважити, що тут не беремо зниження відсотку внаслідок щомісячного погашення частини суми. У нас назбирується близько 20 тис. грн., які, враховуючи економію у 75 копійок на кожному кілометрі, ви окупите після пробігу у 27-28 тис. км. Аби окупити ГБО 4, куплене на виплат, упродовж року, слід проїжджати 110-115 км у день, або 2300 у місяць (беручи до уваги 5 робочих днів у тиждень).

Якщо ви вирішили встановити ГБО у розстрочку, вам слід звернутись у компанію PRIDEGAS. Тут вам запропонують кращі на українському ринку моделі ГБО за вигідною ціною, повний пакет гарантій, а також дуже вигідні умови оформлення кредиту. У нас клієнти ніколи не переплачують. Географія поширення автосервісів компанії PRIDEGASохоплює чимало великих міст України, що забезпечує клієнтам комфортне отримання послуг. Зокрема, ви зможете купити наше ГБО у Полтаві.

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Почему стоит установить ГБО 5 поколения на авто к зиме

Какое СТО выбрать для установки газа на авто в Харькове

Особенности установки 6 поколения ГБО на двигатели TSI, FSI, TFSIВозврат к списку