100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Поставити ГБО у Полтаві: перевірені СТО

Поставити ГБО у Полтаві: перевірені СТО

Встановлення ГБО у Полтаві пов'язане із потребою економії коштів – ціна бензин і дизельне пальне у найближчий час радше зростатиме, а газ коштує вдвічі менше. Статистика засвідчує, що в Україні кількість осіб, котрі перешли на газ невпинно зростає, особливо у великих містах.

З рішенням установки ГБО у Полтаві пов'язані певні ризики, притаманні й іншим містам: у який автосервіс звертатись і яку модель обирати? У цій статті ми спробуємо з'ясувати, куди потрібно звертатись, поставити ГБО у Полтаві якісно, надійно и недорого.

Критерії вибору ГБО і автосервісу

Ми об'єднали вибір ГБО і вибір сервісу в один блок, оскільки вони взаємопов'язані. Купити ГБО в Полтаві можна в магазинах з автозапчастинами або ж заказати в інтернет-магазині. Обидва варіанти мають суттєві недоліки, які пов'язані з асортиментом моделей, їх вартістю, а нерідко й гарантіями якості. Адже інтернет-магазини бувають різними, і якщо вам пропонують порівняно недорогий товар, то слід звертати увагу на гарантію та сертифікацію.

Націнка – поширене явище, відоме багатьом водіям, бажаючим встановити ГБО у Полтаві за ціною виробника. Фактично усі моделі газобалонного обладнання на українському ринку – імпортні. Вони поступають до нас різними шляхами, зазвичай через посередників. До покупця доходить товар з неодноразово накрученою ціною.

Щодо монтажу газових установок на авто в Полтаві, то тут слід розуміти, що такі механізми завжди наділені певними специфічними параметрами, пов'язаними з налаштуванням тощо. Тому звертатись у справі монтажу газу на авто слід у профільний автосервіс, де ГБО є основною сферою діяльності.

Якщо візьмемо до уваги все сказане про вибір ГБО і вибір місця його встановлення, то відповідь напрошується сама по собі – встановлювати ГБО у Полтаві слід в профільному автосервісі PRIDE GAS.

Чому встановлювати ГБО в Полтаві слід у нас

На ринку ГБО в Україні компанія PRIDE GAS – один із лідерів. Її популярність (про що свідчить географія поширення автосервісів, які працюють, зокрема, і в Полтаві) зумовлена двома факторами – професіональним підходом до надання послуг по встановленні газових агрегатів, і продажем італійського ГБО від бренду PRIDE by AEB.

Як відомо, саме італійцям належать останні інновації в сфері розробки ГБО. Ті моделі, які пропонує наша компанія, розроблялись за нашої участі і тому вони максимально пристосовані до кліматичних умов України. Головна перевага газових агрегатів від PRIDE GAS полягає у тому, що ці моделі дозволяють в максимально короткий термін економити. Вони гарантовано окупляться вам упродовж року-півтора (в залежності від пробігу). Усі пропоновані системи розроблені таким чином, що не впливають на параметри авто.

Встановити ГБО у Полтаві від PRIDE GAS можна за цінами виробника. Продукція поступає до нас напряму, без посередників. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей і комплектацій, в тому числі й установку ГБО 6. У нас клієнти отримують гарантію на встановлений агрегат, а також можуть розраховувати на постгарантійне обслуговування.

PRIDEGAS, завдяки якісній продукції та послугам, а також демократичним цінам, поступового завойовує український ринок. Якщо раніше можна було придбати і встановити наше ГБО в Києві та Харкові, то відтепер також у Львові, Ужгороді, Полтаві та інших містах.

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Газобаллонное оборудование на SUZUKI Swift в Черкассах

Стоимость установки ГБО на Fiat Grande Punto в Ужгороде

Установка ГБО Италия на BMW 525 в КиевеВозврат к списку