100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Як купити ГБО 6 покоління та заощадити кошти

Як купити ГБО 6 покоління та заощадити кошти

ГБО 6 покоління наділене дуже промовистими перевагами, що і обумовлює вибір цієї системи певною групою водіїв. Насправді, саме ця модель газового обладнання на авто зустрічається рідко, що зумовлено двома факторами: вартістю та застосуванням. Все-таки це модель для нових авто, які появились в продажу недавно. Чи варто замовляти установку ГБО 6 покоління? – це головне питання нашого сьогоднішнього огляду.

Особливості ГБО 6 покоління

Ми говоримо про найновіші моделі з усіх варіантів ГБО. 6 покоління це:

Встановлення ГБО 6 жодним чином не впливає на експлуатаційні характеристики авто. Натомість дозволяє покращувати їх. Секрет у тому, що газ подається в циліндри напряму і там переробляється. Це унеможливлює утворення осаду, а відповідно продовжує термін експлуатації системи. Відзначимо, що ГБО 6 ще й найбільш екологічний варіант з-поміж усіх моделей. 

Чи варто купувати ГБО 6

Вартість газу 6 покоління – головний бар'єр, який заставляє задумуватись, чи доцільно встановлювати ці системи. До того ж, витрата газу на 10-15% перевищуватиме аналогічні об'єми бензину. За ГБО 6 покоління по ціні виробника в Києві доведеться заплатити приблизно 2000 євро. Оскільки для більшості авто із системою прямого вприскування підходять дешевші моделі 5 покоління, тому і не дивно, чому їх беруть охочіше.

Фахівці компанії PRIDE GAS підрахували, що за весь період експлуатації ГБО 6 власник авто зможе зекономити близько 250-260 тис. грн. (враховуючи теперішні ціни на пальне, а також витрати на техобслуговування). Підрахуємо, скільки потрібно проїхати, аби ГБО 6 окупилось і ви почали економити. Отож, беремо наступні дані:

Неважко підрахувати, що коли на 100 км нам потрібно витратити на бензин 260 грн., то на газ – 132. На одному км. водій економить 1,25 грн. Аби окупити суму у 60 тис. грн., потрібно проїхати 50 тис. км. Це приблизно два роки, а можливо й півтора, бо вартість бензину очевидно зростатиме.

 

Краще ГБО 6 пропонує PRIDE GAS

Можна оцінити доцільність встановлення ГБО 6 покоління за відгуками клієнтів компанії PRIDEGAS, а можна просто взяти калькулятор і порахувати – в обох випадках відповідь буде на користь італійського обладнання. Слід відзначити, що на українському ринку ГБО 6 покоління купити вигідно власне у нас, бо лише ми пропонуємо чудову продукцію від світового бренду PRIDEbyAEB за ціною виробника. Як відомо, на європейському ринку італійські ГБО вважаються найкращими.

У нас ви зможете придбати агрегат та встановити його, отримати гарантію та можливість постгарантійного обслуговування. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний асортимент моделей, в тому числі і ГБО на дизель. Наші профільні СТО ви знайдете в більшості міст України, зокрема у Києві, Харкові, Львові та ін.


Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Шесть причин установить ГБО 6 поколения на авто

Установка ГБО на ЗАЗ - ключевые моменты

Выгода от установки ГБО на Volkswagen JettaВозврат к списку