100% итальянскаягазовая система
Выбор языка: RUS ENG
Всеукраинская сеть
сервисных центров по установке ГБО
caption_left Новости caption_right
Ціна на газові установки на дизель в Україні

Ціна на газові установки на дизель в Україні

Встановлення ГБО на автомобіль завжди вказує на те, що його власник планує економити кошти на пальному. Оскільки в Україні вартість бензину та дизельного пального постійно зростає, кількість охочих замовити встановлення ГБО зростає. Чимало є і тих, хто хоче встановити систему ГБО на дизельний двигун, проте вагається, оскільки не впевнений в окупності такої інвестиції. Ми не можемо говорити узагальнено, тому скажемо конкретно – моделі на дизель від італійського бренда PRIDE by AEB встановлювати вигідно. В PRIDEGASви отримуєте оригінальне ГБО на дизель за ціною виробника.

Особливості ГБО на дизель

Газова установка на дизель наділена рядом специфічних рис, з якими обов’язково слід ознайомитись. Газ і дизель мають різні системи запалювання, що і зумовило конструкцію і принцип розробки ГБО. Кращі системи PRIDE Dual Fuel дозволяють заміщувати 40% дизеля пропан-бутаном та 60% – метаном. З цього неважко здогадатись, що вигідно встановлювати ГБО водіям та власникам вантажівок и автобусів, у яких витрата пального на 100 км перевищує 100 км.

ГБО на дизель – це також вклад в збереження навколишнього середовища. У складі газу, як відомо, немає ні важких металів, ні сірки. Звісно, багатьох власників авто екологія, на жаль, хвилює мало (принаймні на практиці), тому назвемо ще одну важливу рису газу на дизель – ці механізми здатні продовжувати експлуатаційний ресурс двигуна. Оскільки у складі газу немає парафіну, моторна олива прослужить довше, адже не вступатиме у реакцію з газом.

Вартість ГБО на дизель

Ціна газобалонного обладнання на дизель залежить від виробника та продавця, адже у нас суттєві націнки зустрічаються украй часто. Якщо взяти якісні моделі ГБО на дизель від компанії PRIDE by AEB, які реалізує PRIDE GAS, то вони коштуватимуть 800-2000 євро. Ми працюємо як офіційний дилер, тому на газову установку на дизель ціна у нас заводська. На вартість впливають:

У PRIDE GAS завжди підбирають дизельне ГБО індивідуально. При цьому, при виборі деяких комплектуючих враховуються побажання замовника.

Чи варто купувати газ на дизель

Йдеться в першу чергу про показники економії, тому ми мусимо звернути увагу на окупність. Отож, візьмемо середньогабаритну вантажівку, яка витрачає на 100 км 15-20 л. За підрахунками, власникам таких автомобілів встановлення ГБО на дизель окупиться через 2-3 роки, точніше – після пробігу у 50-80 тис. км. Потрібно звернути увагу і на те, що в окупність входять витрати на техобслуговування. В середньому це 2 тис. грн. у рік (очистка редуктора, форсунок, заміна фільтрів, налаштування ГБО). Якщо брати до уваги зростання вартості дизельного пального, то доцільність купити газ на дизель зростає.

Компанія PRIDEGASпропонує якісні моделі ГБО та встановлення у власних автосервісах у більшості великих міст України. Окрім Києва та Харкова, ви можете замовити ГБО у Львові та інших обласних центрах. 

Также интересные статьи от PRIDE GAS:

Есть ли смысл установки газа на малогабаритные авто?

Установка итальянского ГБО на Lexus-GS300

Факты о ГБО, про которые вы точно не зналиВозврат к списку